Hakukriteerit
Ammattialakategoria
Vapaa sanahaku
Väh. 3 merkkiä per sana
Palvelusuhteen kesto
Ilmoituksen kieli
Avoimia työpaikkoja: 295
Tehtävän nimiJärjestäAmmattialakategoriaJärjestäHakuaika alkaaJärjestäHakuaika päättyyJärjestä
Varhaiskasvatuksen opettaja, Autioniityn päiväkotiVarhaiskasvatus25.03.2019 12:0022.04.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Lystilän päiväkotiVarhaiskasvatus05.04.2019 08:0023.04.2019 16:00
Lastenhoitaja (7 paikkaa), Tikkurilan päiväkotiVarhaiskasvatus08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Saturnuksen päiväkotiVarhaiskasvatus08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja (8 paikkaa), Tikkurilan päiväkotiVarhaiskasvatus08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Jönsaksen päiväkotiVarhaiskasvatus22.03.2019 12:0024.04.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Jönsaksen päiväkotiVarhaiskasvatus22.03.2019 12:0024.04.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Lummepolun päiväkotiVarhaiskasvatus25.03.2019 12:0024.04.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja (8 paikkaa), Hakunilan uusi päiväkotiVarhaiskasvatus01.04.2019 14:3024.04.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Vaaralanpuiston päiväkotiVarhaiskasvatus11.04.2019 12:0025.04.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, KUUSIKKOTIEN PÄIVÄKOTIVarhaiskasvatus11.04.2019 12:0025.04.2019 16:00
LastenhoitajaVarhaiskasvatus11.04.2019 12:0025.04.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Latupuiston päiväkotiVarhaiskasvatus01.04.2019 12:0026.04.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Vantaanlaakson päiväkotiVarhaiskasvatus03.04.2019 08:0026.04.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Simonkallion päiväkotiVarhaiskasvatus04.04.2019 12:0026.04.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen erityisopettaja, Simonkallion päiväkotiVarhaiskasvatus04.04.2019 12:0026.04.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Simonkallion päiväkotiVarhaiskasvatus04.04.2019 12:0026.04.2019 16:00
Lastenhoitaja, vuorotteluvapaan sijaisuus, Ylästön päiväkotiVarhaiskasvatus11.04.2019 12:0026.04.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Rajakylän päiväkotiVarhaiskasvatus12.04.2019 08:0026.04.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Rajakylän päiväkotiVarhaiskasvatus12.04.2019 08:0026.04.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja (2 tehtävää), Rautkallion päiväkotiVarhaiskasvatus01.03.2019 12:0029.04.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Uomarinteen esiopetus, ruotsinkielinen kielikylpyVarhaiskasvatus15.04.2019 08:0029.04.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Latupuiston päiväkotiVarhaiskasvatus01.04.2019 12:0030.04.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Kustaantien päiväkoti, Maarukan toimintayksikköVarhaiskasvatus04.04.2019 12:0030.04.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Vaskivuoren päiväkotiVarhaiskasvatus04.04.2019 12:0030.04.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Maarukan päiväkoti (Maarukan toimintayksikkö), 2 paikkaaVarhaiskasvatus08.04.2019 12:0030.04.2019 16:00
Lastenhoitaja, Maarukan päiväkoti (Maarukan toimintayksikkö)Varhaiskasvatus09.04.2019 12:0030.04.2019 16:00
Lastenhoitaja integroituun ryhmään, Simpukan päiväkotiVarhaiskasvatus10.04.2019 12:0030.04.2019 16:00
LastenhoitajaVarhaiskasvatus11.04.2019 12:0030.04.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Keihäspuiston päiväkotiVarhaiskasvatus16.04.2019 12:0030.04.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettajaVarhaiskasvatus16.04.2019 12:0030.04.2019 16:00
Lastenhoitaja Pähkinärinteen päiväkotiVarhaiskasvatus17.04.2019 08:0002.05.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Pähkinärinteen päiväkotiVarhaiskasvatus17.04.2019 08:0002.05.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Pähkinänsärkijän päiväkotiVarhaiskasvatus17.04.2019 12:0002.05.2019 16:00
LastenhoitajaVarhaiskasvatus18.04.2019 12:0002.05.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Leinelän päiväkotiVarhaiskasvatus08.04.2019 12:0003.05.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Valtikan päiväkotiVarhaiskasvatus08.04.2019 12:0003.05.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Vantaanlaakson päiväkotiVarhaiskasvatus12.04.2019 12:0003.05.2019 16:00
LastenhoitajaVarhaiskasvatus18.04.2019 12:0003.05.2019 16:00
LastenhoitajaVarhaiskasvatus18.04.2019 12:0003.05.2019 16:00
Päiväkodin johtaja, Siimapuiston toimintayksikköVarhaiskasvatus15.04.2019 12:0006.05.2019 16:00
Lastenhoitaja, Saturnuksen toimintayksikköVarhaiskasvatus16.04.2019 12:0007.05.2019 16:00
Barnskötare inom småbarnspedagogik, vikariat för alterneringsledighetVarhaiskasvatus16.04.2019 12:0008.05.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettajaVarhaiskasvatus08.04.2019 12:0010.05.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Riihipellon päiväkotiVarhaiskasvatus16.04.2019 12:0010.05.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Martinlaakson päiväkotiVarhaiskasvatus15.04.2019 12:0013.05.2019 16:00
Lastenhoitajan sijaisuus, Martinlaakson päiväkotiVarhaiskasvatus15.04.2019 12:0013.05.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Illenpihan päiväkotiVarhaiskasvatus16.04.2019 12:0015.05.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen erityisopettaja, Hiekkaharjun päiväkotiVarhaiskasvatus17.04.2019 12:0015.05.2019 16:00
Varhaiskasvatuksen opettaja, Hämevaaran päiväkotiVarhaiskasvatus11.04.2019 12:0020.05.2019 16:00
Avoin haku: Varhaiskasvatuksen opettaja, tule töihin Hakunilan alueelle!Varhaiskasvatus27.03.2019 15:0030.08.2019 16:00
Avoin haku: Varhaiskasvatuksen erityisopetuksen ammattilaisiaVarhaiskasvatus27.03.2019 10:0031.08.2019 16:00
Puheterapeutti, Koivukylän sosiaali- ja terveysasemaTerveyden- ja sairaanhoito08.04.2019 10:0023.04.2019 16:00
Sairaanhoitaja, geriatriselle tutkimus- ja kuntoutusosastolle, Vantaan sairaalaTerveyden- ja sairaanhoito04.04.2019 09:0024.04.2019 16:00
Osastonsihteeri, Katriinan sairaalaTerveyden- ja sairaanhoito10.04.2019 08:0025.04.2019 16:00
Ylilääkäri, geriatriseen akuuttiyksikköön Vantaan sairaalaan PeijakseenTerveyden- ja sairaanhoito08.04.2019 09:0029.04.2019 16:00
Sairaanhoitaja, Akuutti arviointi-ja kotikuntoutusyksikköTerveyden- ja sairaanhoito04.04.2019 09:0030.04.2019 16:00
Psykologi, PerhepalvelutTerveyden- ja sairaanhoito12.04.2019 09:0030.04.2019 16:00
Sairaanhoitaja, Haavahoidon osastoTerveyden- ja sairaanhoito16.04.2019 12:0030.04.2019 16:00
Sairaanhoitaja, Vantaan sairaalaTerveyden- ja sairaanhoito16.04.2019 12:0030.04.2019 16:00
Lähihoitaja, Korson hoivakoti 2, sijaisuus, 3 paikkaaTerveyden- ja sairaanhoito28.03.2019 12:0002.05.2019 16:00
Puheterapeutti, Länsimäen terveysasemaTerveyden- ja sairaanhoito17.04.2019 12:0002.05.2019 16:00
Sairaanhoitaja, Kotiin annettava päihdepalveluTerveyden- ja sairaanhoito16.04.2019 13:0003.05.2019 16:00
Sairaanhoitaja, Myyrmäen terveysasemaTerveyden- ja sairaanhoito18.04.2019 08:0003.05.2019 16:00
Ympäristösuunnittelija, YmpäristökeskusTekninen ala28.03.2019 13:0026.04.2019 16:00
Tarkastusrakennusmestari, RakennusvalvontaTekninen ala12.04.2019 12:0029.04.2019 16:00
Sähköinsinööri, kuntatekniikan keskusTekninen ala18.04.2019 13:0010.05.2019 16:00
Sosiaalityöntekijä (2), aikuistentiimiSosiaaliala05.03.2019 15:0023.04.2019 16:00
Sosiaalityöntekijä perhehoitoonSosiaaliala08.03.2019 12:0023.04.2019 16:00
SosiaalityöntekijäSosiaaliala14.03.2019 12:0023.04.2019 16:00
Sosiaaliohjaaja-harjoittelija, Maahanmuuttajapalvelut (kesätyöhön)Sosiaaliala05.04.2019 14:3023.04.2019 16:00
Sosiaaliohjaaja, aikuistentiimiSosiaaliala08.04.2019 11:0023.04.2019 16:00
Sosiaalityöntekijä, Itä-Vantaan lastensuojelu avohuoltoSosiaaliala10.04.2019 14:0024.04.2019 16:00
Sosiaaliohjaaja, Pyykujan asumisyksikkö, sijaisuusSosiaaliala03.04.2019 10:0026.04.2019 16:00
Psykologi, Kuuselan perhekuntoutuskeskusSosiaaliala08.04.2019 11:0026.04.2019 16:00
Sosiaaliohjaaja, Kuuselan perhekuntoutuskeskus, 2 paikkaaSosiaaliala10.04.2019 12:0026.04.2019 16:00
Sosiaalityöntekijä, Perhesosiaalityön yksikkö, 5 paikkaaSosiaaliala12.04.2019 13:0026.04.2019 16:00
Erityissosiaaliohjaaja Vammaisten AsiakasohjausSosiaaliala15.04.2019 10:0029.04.2019 16:00
Palveluohjaaja Vammaisten AsiakasohjausSosiaaliala15.04.2019 10:0029.04.2019 16:00
Sosiaaliohjaajia kesäsijaisuuksiin, 5 paikkaaSosiaaliala01.03.2019 12:0030.04.2019 16:00
Sosiaaliohjaaja, Perheoikeudellisten asioiden yksikköSosiaaliala16.04.2019 14:0030.04.2019 16:00
Psykologi Vantaan perheneuvolaanSosiaaliala17.04.2019 11:0002.05.2019 16:00
Ohjaaja, Pähkinärinteen asumispalveluyksikköSosiaaliala12.04.2019 10:0003.05.2019 16:00
Sosiaalityöntekijä, Itä-Vantaan lastensuojeluSosiaaliala18.04.2019 08:0003.05.2019 16:00
Toimintaohjaaja, Myyrmäen toimintakeskusSosiaaliala18.04.2019 08:0006.05.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, kiertävä katolisen uskonnon opettajaOpetusala08.04.2019 12:0022.04.2019 16:00
Matematiikan ja fysiikan päätoiminen tuntiopettaja, Martinlaakson lukioOpetusala05.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Oppilaanohjaaja, työelämäpainotteinen opiskelu (Teppo), Ruusuvuoren kouluOpetusala08.04.2019 07:0023.04.2019 16:00
Erityisopettaja, laaja-alainen, Hämeenkylän kouluOpetusala08.04.2019 08:0023.04.2019 16:00
Erityisluokanopettaja, Rekolan kouluOpetusala08.04.2019 08:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, erityisopetus, Veromäen kouluOpetusala08.04.2019 08:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja (2 paikkaa), Hämeenkylän kouluOpetusala08.04.2019 08:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, liikunta ja terveystieto, Veromäen kouluOpetusala08.04.2019 08:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, resurssiopettaja, Veromäen kouluOpetusala08.04.2019 08:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, oppilaanohjaus, Veromäen kouluOpetusala08.04.2019 08:0023.04.2019 16:00
Erityisopettaja, jalkautuva, Hiekkaharjun kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, S2-opetus, Hiekkaharjun kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, espanjan kieli, Hiekkaharjun kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Hiekkaharjun kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, oppilaanohjaus, Länsimäen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Jokivarren kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, kiertävä islaminuskonnon opettaja (5)Opetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, laaja-alainen erityisopetus, Uomarinteen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Suomi toisena kielenä lehtori, Uomarinteen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, Kaivokselan kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Erityisluokanopettaja, Uomarinteen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, ruotsin kielikylpyopetus, Uomarinteen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Erityisopettaja, laaja-alainen, Uomarinteen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, suomi toisena kielenä, Uomarinteen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, ruotsi, englanti, Länsimäen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, liikunta ja terveystieto, Ruusuvuoren kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Länsimäen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, erityisopetus, Hiekkaharjun kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, resurssiopettaja, Sotungin kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Oman äidinkielen opettaja, albanian kieli, Rajatorpan kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Erityisluokanopettaja, Sotungin kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Ilolan kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Lehtikuusen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, resurssiopettaja, Seutulan kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, luokanopettaja, Lehtikuusen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Lehtikuusen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Lehtikuusen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Erityisluokanopettaja, Ylästön kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, käsityö, Ylästön kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Erityisopettaja, Ilolan kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Sotungin kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, kotitalous ja terveystieto, Sotungin kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Hiekkaharjun kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Erityisluokanpettaja, Koivukylän kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Rajatorpan kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja elintarvikealan opetukseenOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, resurssiopettaja, Sotungin kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, espanjan kieli, Jokivarren kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Erityisluokanopettaja, Itä-Hakkilan kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Rajatorpan kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, resurssiopettaja, Uomarinteen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Rajakylän kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Erityisopettaja, Sotungin kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Erityisluokanopettaja, Rajakylän kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, resurssiopettaja, Pähkinärinteen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Erityisopettaja, Kuusikon kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Kuusikon kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Erityisluokanopettaja, Ilolan kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Kanniston kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Veromäen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Matematiikan opettaja, Lehtikuusen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Erityisluokanopettaja, Länsimäen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Liikunnan ja terveystiedon opettaja, Lehtikuusen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, luokanopetus, Veromäen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Erityisopettaja, Kanniston kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Veromäen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Erityisluokanopettaja, sijaisuus, Pähkinärinteen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, sijaisuus, Pähkinärinteen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Ilolan kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Veromäen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Erityisluokanopettaja, Kartanonkosken kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Geography teacher, Vantaan kansainvälinen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, resurssiopettaja esi- ja alkuopetuksen yhteistyöhön, Uomarinteen koulu.Opetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, englanninkielinen opetus, Vantaan kansainvälinen kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, erityisluokanopettaja, vammaisopetus, Koivukylän kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Erityisopettaja, laaja-alainen, Hiekkaharjun kouluOpetusala08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Erityisluokanopettaja, Lehtikuusen kouluOpetusala08.04.2019 12:3023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja elintarvikealan opetukseenOpetusala08.04.2019 12:3023.04.2019 16:00
Mathematics teacher, Vantaan kansainvälinen kouluOpetusala08.04.2019 16:0023.04.2019 16:00
Mathematics and physics teacher, Vantaan kansainvälinen kouluOpetusala08.04.2019 16:0023.04.2019 16:00
Erityisluokanopettaja, Mikkolan kouluOpetusala08.04.2019 16:0023.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, oppilaanohjaus, TEPPO (työelämäpainotteinen opetus), Vantaan kansainvälinen kouluOpetusala08.04.2019 16:0023.04.2019 16:00
Mathematics and Chemistry teacher, Vantaan kansainvälinen kouluOpetusala08.04.2019 16:0023.04.2019 16:00
Teacher of Physical Education, Vantaan kansainvälinen kouluOpetusala08.04.2019 16:0023.04.2019 16:00
Erityisluokanopettaja, Kivimäen kouluOpetusala09.04.2019 08:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Kytöpuiston kouluOpetusala09.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Kytöpuiston kouluOpetusala09.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Kaivokselan kouluOpetusala09.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Kytöpuiston kouluOpetusala09.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Erityisopettaja, Kaivokselan kouluOpetusala09.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Erityisluokanopettaja, Kaivokselan kouluOpetusala09.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Kytöpuiston kouluOpetusala09.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Oppilaanohjaaja, Peltolan kouluOpetusala09.04.2019 08:0024.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, oppilaanohjaaja, Peltolan kouluOpetusala09.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Sivutoiminen tuntiopettaja, fysiikka ja kemia, Peltolan kouluOpetusala09.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, matematiikka ja kemia, Peltolan kouluOpetusala09.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, turvallisuusalaOpetusala10.04.2019 08:0024.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Mikkolan kouluOpetusala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Jokiniemen kouluOpetusala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Luokanopettaja, valmistava opetus, Itä-Hakkilan kouluOpetusala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Oman äidinkielen sivutoiminen opettaja, viron kieli, Kytöpuiston kouluOpetusala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Erityisluokanopettaja, Ruusuvuoren kouluOpetusala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Erityisluokanopettaja, Korson kouluOpetusala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Peruskoulun lehtori, matematiikka, Korson kouluOpetusala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, liikunta, Korson kouluOpetusala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, matematiikka, fysiikka ja kemia, Ruusuvuoren koulu (sijaisuus)Opetusala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Lehtori, käsityö, kovat materiaalit, Mikkolan kouluOpetusala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, oppilaanohjaus, työelämäpainotteinen opetus (Teppo), Martinlaakson kouluOpetusala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Erityisluokanopettaja, Martinlaakson kouluOpetusala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, laaja-alainen erityisopettaja, Martinlaakson kouluOpetusala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, luokanopettaja, Martinlaakson kouluOpetusala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, luokanopettaja, Martinlaakson kouluOpetusala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, musiikki, Martinlaakson kouluOpetusala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Erityisluokanopettaja, Martinlaakson kouluOpetusala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, liikunta ja terveystieto, Martinlaakson kouluOpetusala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Ilolan kouluOpetusala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Erityisluokanopettaja, Kytöpuiston kouluOpetusala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, erityisluokanopettaja, Peltolan kouluOpetusala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Sivutoiminen tuntiopettaja, historia ja liikunta, Peltolan kouluOpetusala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Lehtori, suomi toisena kielenä, Vantaan kansainvälinen kouluOpetusala10.04.2019 14:0024.04.2019 16:00
Luokanopettaja, sijaisuus, Jokiniemen kouluOpetusala11.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, ammatilliseen koulutukseen valmentava koulutus (VALMA)Opetusala11.04.2019 12:0025.04.2019 12:00
Päätoiminen tuntiopettaja, tekstiili- ja muotialan ammatillinen opettajaOpetusala11.04.2019 12:0025.04.2019 12:00
Päätoiminen tuntiopettaja, valmentava koulutusOpetusala11.04.2019 12:0025.04.2019 12:00
Päätoiminen tuntiopettaja, resurssiopettaja Kaivokselan kouluOpetusala10.04.2019 12:0025.04.2019 16:00
Luokanopettaja, päätoiminen tuntiopettaja, Kaivokselan kouluOpetusala10.04.2019 12:0025.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, reurssiopettaja, Kaivokselan kouluOpetusala10.04.2019 12:0025.04.2019 16:00
Erityisluokanopettaja, Havukosken kouluOpetusala11.04.2019 12:0025.04.2019 16:00
Musiikkiopiston pop/jazz-laulun päätoiminen tuntiopettaja, pop/jazz-sånglärare, huvudsysslaOpetusala11.04.2019 12:0025.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, luokanopettaja, Jokiniemen kouluOpetusala11.04.2019 12:0025.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Kaivokselan kouluOpetusala11.04.2019 12:0025.04.2019 16:00
Erityisluokanopettaja, Havukosken kouluOpetusala11.04.2019 12:0025.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, äidinkieli ja kirjallisuus, Martinlaakson lukioOpetusala11.04.2019 12:0025.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, viittomakielinen luokanopettaja, Päiväkummun kouluOpetusala08.04.2019 08:0026.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Aurinkokiven kouluOpetusala12.04.2019 12:0026.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, liikunta ja terveystieto, Aurinkokiven kouluOpetusala12.04.2019 12:0026.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, äidinkieli ja suomi toisena kielenä, Aurinkokiven kouluOpetusala12.04.2019 12:0026.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, biologia ja maantieto, Aurinkokiven kouluOpetusala12.04.2019 12:0026.04.2019 16:00
Erityisluokanopettaja, Aurinkokiven kouluOpetusala12.04.2019 12:0026.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, TEPPO-ohjaus, Aurinkokiven kouluOpetusala12.04.2019 12:0026.04.2019 16:00
Luokanopettaja, musiikkiluokalle, Aurinkokiven kouluOpetusala12.04.2019 12:0026.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, matematiikka, fysiikka ja kemia, Aurinkokiven kouluOpetusala12.04.2019 12:0026.04.2019 16:00
Erityisopettaja, laaja-alainen, Aurinkokiven kouluOpetusala12.04.2019 12:0026.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, esi- ja alkuopetuksen resurssiopettaja, Martinlaakson kouluOpetusala12.04.2019 12:0026.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, kielten opetus, Aurinkokiven kouluOpetusala12.04.2019 12:0026.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, luokanopetus, Aurinkokiven kouluOpetusala12.04.2019 12:0026.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Aurinkokiven kouluOpetusala12.04.2019 12:0026.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, historia ja yhteiskuntaoppi, Aurinkokiven kouluOpetusala12.04.2019 12:0026.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja ravintola- ja catering-alan opetukseenOpetusala08.04.2019 12:0029.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, erityisluokanopettaja, vammaisopetus, Rekolanmäen kouluOpetusala15.04.2019 12:0029.04.2019 16:00
Lehtori, ev.lut. uskonto, historia, yhteiskuntaoppi, Mikkolan kouluOpetusala15.04.2019 12:0029.04.2019 16:00
Lektor i finskaOpetusala15.04.2019 12:0029.04.2019 16:00
Laaja-alainen erityisopettajaOpetusala15.04.2019 12:0029.04.2019 16:00
Lehtori, suomi toisena kielenä, Lehtikuusen kouluOpetusala15.04.2019 15:0029.04.2019 16:00
Lehtori, äidinkieli ja kirjallisuus, Lehtikuusen kouluOpetusala15.04.2019 15:0029.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, 10-luokka, Tikkurilan lukioOpetusala10.04.2019 12:0030.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, 10-luokka, Vaskivuoren lukioOpetusala10.04.2019 12:0030.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Martinlaakson kouluOpetusala16.04.2019 12:0030.04.2019 16:00
Erityisluokanopettaja, Martinlaakson kouluOpetusala16.04.2019 12:0030.04.2019 16:00
Lehtori, kotitalous, Kilterin kouluOpetusala16.04.2019 12:0030.04.2019 16:00
Erityisluokanopettaja, Lännen pajaluokka, Kilterin kouluOpetusala16.04.2019 12:0030.04.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, erityisluokanopettaja, vammaisopetus, Länsimäen kouluOpetusala16.04.2019 13:0030.04.2019 16:00
Luokanopettaja, Leppäkorven kouluOpetusala17.04.2019 12:0002.05.2019 16:00
Luokanopettaja, Leppäkorven kouluOpetusala17.04.2019 12:0002.05.2019 16:00
Lehtori, musiikki, Mikkolan kouluOpetusala17.04.2019 16:0002.05.2019 16:00
Päätoiminen tuntiopettaja, oppilaanohjaus, Sotungin kouluOpetusala18.04.2019 12:0002.05.2019 16:00
Luokanopettaja, Vierumäen kouluOpetusala17.04.2019 12:0003.05.2019 16:00
Erikoiskirjastonhoitaja, Lumon kirjastoLiikunta-, kirjasto-, kulttuuri- ja nuorisoala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Kirjastonhoitaja, Lumon kirjastoLiikunta-, kirjasto-, kulttuuri- ja nuorisoala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Kirjastonhoitaja, Lumon kirjastoLiikunta-, kirjasto-, kulttuuri- ja nuorisoala10.04.2019 12:0024.04.2019 16:00
Uinninvalvoja, kausityö uimarannalla, Kuusijärven ja Vetokannaksen uimarannatLiikunta-, kirjasto-, kulttuuri- ja nuorisoala11.04.2019 12:0030.04.2019 16:00
Projektityöntekijä, nuorisopalvelut, Monitoimitalo LiitoLiikunta-, kirjasto-, kulttuuri- ja nuorisoala16.04.2019 12:0030.04.2019 16:00
Nuorisotyöntekijä, sijaisuusLiikunta-, kirjasto-, kulttuuri- ja nuorisoala16.04.2019 12:0010.05.2019 16:00
Nuorisotyöntekijä, sijaisuusLiikunta-, kirjasto-, kulttuuri- ja nuorisoala18.04.2019 12:0010.05.2019 16:00
Lähihoitaja, Tikkurilan kotihoitoKotihoito ja erityisasuminen11.03.2019 12:0023.04.2019 16:00
Sairaanhoitaja akuutti arviointi- ja kotikuntoutusyksikössä (kesäsijaisuus)Kotihoito ja erityisasuminen21.03.2019 11:0023.04.2019 16:00
Lähihoitajan kesäsijaisuudet Korson kotihoidossa, 2 paikkaaKotihoito ja erityisasuminen27.03.2019 10:0023.04.2019 16:00
Lähihoitajan kesälomasijaisuuksia Tikkurilan kotihoidossa, 2 paikkaaKotihoito ja erityisasuminen27.03.2019 10:0023.04.2019 16:00
Lähihoitaja Suopursun palvelutalo, sijaisuusKotihoito ja erityisasuminen08.04.2019 10:0023.04.2019 16:00
Sairaanhoitajan kesäsijaisuus Myyrmäen kotihoidossaKotihoito ja erityisasuminen10.04.2019 13:0023.04.2019 16:00
Ohjaajan/lähihoitajan sijaisuus, Palvelutalot ja vammaisten asumisyksiköt, 7 paikkaaKotihoito ja erityisasuminen08.04.2019 10:0026.04.2019 16:00
Asumispalvelujen esimies, Myyrmäen vanhustenkeskusKotihoito ja erityisasuminen12.04.2019 11:0026.04.2019 16:00
Sairaanhoitaja, Korson hoivakoti 2Kotihoito ja erityisasuminen10.04.2019 13:0028.04.2019 16:00
Lähihoitaja, Akuutti arviointi- ja kotikuntoutusyksikköKotihoito ja erityisasuminen13.03.2019 08:0030.04.2019 16:00
Lähihoitaja Myyrmäen kotihoitoon, 3 paikkaaKotihoito ja erityisasuminen25.03.2019 14:0030.04.2019 16:00
Lähihoitaja, Kivistön kuntoutus- ja arviointiyksikkö, sijaisuusKotihoito ja erityisasuminen10.04.2019 13:0030.04.2019 16:00
Sairaanhoitaja, Pähkinärinteen palvelutaloKotihoito ja erityisasuminen16.04.2019 13:0030.04.2019 16:00
Lähihoitaja, Pähkinärinteen palvelutalo, sijaisuusKotihoito ja erityisasuminen16.04.2019 13:0030.04.2019 16:00
Lähihoitaja, erityisasumisen palveluihin, sijaisuus, 2 paikkaaKotihoito ja erityisasuminen17.04.2019 10:0030.04.2019 16:00
Korkeakouluharjoittelija (vastuullisuus), HankintakeskusHarjoittelu ja kesätyö10.04.2019 08:0023.04.2019 16:00
Lähihoitaja, kesätyö, Lapsiperheiden kotipalvelu 2 paikkaaHarjoittelu ja kesätyö27.03.2019 13:0028.04.2019 16:00
Palvelusihteeri, kuntalaispalvelut Vantaa-infoHallinto-, esimies- ja asiantuntijatyö08.04.2019 12:0022.04.2019 16:00
Hankepäällikkö, Aviation AkatemiaHallinto-, esimies- ja asiantuntijatyö05.04.2019 15:3023.04.2019 16:00
Opintosihteeri, Vantaan aikuisopistoHallinto-, esimies- ja asiantuntijatyö08.04.2019 12:0023.04.2019 16:00
Hankinta-asiantuntija, HankintakeskusHallinto-, esimies- ja asiantuntijatyö10.04.2019 08:0023.04.2019 16:00
Tiedottaja, Sosiaali- ja terveydenhuollon toimialaHallinto-, esimies- ja asiantuntijatyö10.04.2019 14:0024.04.2019 16:00
Kiinteistösihteeri, TilakeskusHallinto-, esimies- ja asiantuntijatyö10.04.2019 10:0025.04.2019 16:00
KoordinaattoriHallinto-, esimies- ja asiantuntijatyö11.04.2019 13:0025.04.2019 16:00
Palveluesimies, Osallisuus- ja yhteisöpalvelutHallinto-, esimies- ja asiantuntijatyö15.04.2019 12:0029.04.2019 16:00
Projektisuunnittelija (yritysyhteistyön kehittäminen), maahanmuuttajien osaamiskeskus, 2 paikkaaHallinto-, esimies- ja asiantuntijatyö16.04.2019 08:0030.04.2019 16:00
Palveluesimies, Työllisyyspalvelut/Yhteiset palvelutHallinto-, esimies- ja asiantuntijatyö16.04.2019 08:0030.04.2019 16:00
Projektisuunnittelija, maahanmuuttajien osaamiskeskusHallinto-, esimies- ja asiantuntijatyö16.04.2019 08:0030.04.2019 16:00
TalousasiantuntijaHallinto-, esimies- ja asiantuntijatyö17.04.2019 12:0002.05.2019 16:00
Toisen asteen koulutuksen palvelualuejohtajaHallinto-, esimies- ja asiantuntijatyö18.04.2019 08:0002.05.2019 16:00
Tietohallintojohtaja, Konserni- ja asukaspalvelutHallinto-, esimies- ja asiantuntijatyö18.04.2019 08:0002.05.2019 16:00
Talouden ja strategian palvelualuejohtajaHallinto-, esimies- ja asiantuntijatyö18.04.2019 08:0002.05.2019 16:00
Johdon assistentti, sivistystoimiHallinto-, esimies- ja asiantuntijatyö18.04.2019 09:0002.05.2019 16:00
HankesihteeriHallinto-, esimies- ja asiantuntijatyö17.04.2019 12:0003.05.2019 16:00
Sisäinen tarkastajaHallinto-, esimies- ja asiantuntijatyö15.04.2019 12:0006.05.2019 16:00
Työhyvinvointikonsultti, tiimin esimiesHallinto-, esimies- ja asiantuntijatyö18.04.2019 15:0006.05.2019 16:00